Kontakt oss


Oversettelser og teksting
Linda May Kallestein
Lindamay@meteoritt.com
tlf: 942 94 871

Synstolkning og podcast
Anne Regine Klovholt
Anneregine@meteoritt.com
tlf: 924 36 772

VFX og Animasjon
Elias Kallestein
Elias@meteoritt.com
tlf: 974 25 303

Musikk
Benjamin Kallestein
Benjamin@meteoritt.com
tlf: 944 97 597


Oversetter, Prod.Ass, frilansjournalist
Kristine Svendsen Buskum
Kristine@meteoritt.com
tlf: 993 63 528

Oversetter, researcher og podcast transkripsjoner
Maria Gerstad
Maria@meteoritt.com
tlf: 481 92 910

Tekster, oversetter, synstolkning
Frøydis Erås
Froydis@meteoritt.com
tlf: 404 63 281

Frilansjournalist, oversetter
Veslemøy Svartdal
Veslemoy@meteoritt.com
tlf: 404 72 759


Du treffer oss her:


Balders gate 20/22
0263 Oslo